Vella shape III na twarz

Zabieg na twarz Vela Shape – masaż, ciśnienie, podczerwień i fale radiowe w jednym!

Twarz to obszar ciała, który niezwykle ciężko zachować w dobrej kondycji. Stałe eksponowanie skóry na promienie słoneczne, działanie wiatru, zanieczyszczeń i nieunikniony wpływ grawitacji daje oznaki w postaci wiotkiej skóry. Niesymetrycznie rozłożona tkanka tłuszczowa na podbródku dodaje lat, a brak możliwości wyćwiczenia tego fragmentu ciała dodatkowo utrudnia uzyskanie pięknego wyglądu. Rozwiązaniem tego typu problemów jest zabieg Vela Shape III na twarz, dzięki któremu możemy całkowicie nieinwazyjnie ujędrnić i napiąć skórę, zredukować “drugi” podbródek i poprawić owal twarzy. Sprawdź, jak działa Vela Shape i na jakie efekty możesz liczyć już po pierwszym zabiegu!

Zabieg na twarz Vela Shape – masaż, ciśnienie, podczerwień i fale radiowe w jednym!

Vela Shape III to skuteczny zabieg, całkowicie niewymagający ingerencji chirurgicznej. Jego efektywne działanie wynika z połączenia wpływu podczerwieni, fal radiowych (bipolarnego prądu RF o mocy 150W) oraz masażu próżniowego. Wymienione metody działania inicjują szereg zmian zachodzących w wewnętrznej warstwie skóry oraz w tkance tłuszczowej:

Masaż próżniowy wykonywany przy pomocy rolek masujących lub specjalnej głowicy mechanicznie pobudza naturalne procesy regeneracyjne. Komórki tłuszczowe w wyniku wymuszonego ruchu stopniowo ulegają destrukcji i zostają wchłonięte przez układ limfatyczny.

Kolejno, zassana warstwa skóry zostaje rozgrzana falami RF do temperatury ok. 45°C. Wysoka temperatura redukuje komórki tłuszczowe, dając efekt ujędrniający i wyszczuplający.

Gdy skóra jest odpowiednio rozgrzana, masaż w podciśnieniu dodatkowo pobudza mikrokrążenie, ułatwiając eliminację rozbitych komórek tłuszczowych.

Vela Shape III jest kolejnym już wydaniem specjalistycznych urządzeń do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Urządzenie stosuje się do korygowania i wyszczuplania sylwetki, a także wykorzystuje jako sposób na modelowanie twarzy i na poprawę kondycji skóry. Zabieg Vela Shape III poprzez pobudzenie produkcji włókien kolagenowych oraz intensyfikację działania układu limfatycznego daje efekty takie jak:
  • jędrna i gęsta skóra,
  • wyrównany koloryt i redukcja niedoskonałości,
  • wygładzenie i napięcie.

Pierwsze efekty w postaci wyraźnie napiętej skóry pojawiają się już po pierwszym zabiegu Vela Shape, pomimo początkowo lekkiego zaczerwienienia. Efekt pogłębia się po każdej następnej serii. Ostatecznie, około dwóch miesiący po ostatnim zabiegu Vela Shape można zauważyć wyraźną redukcję obwodu tkanki tłuszczowej nawet o kilka cm. Racjonalny tryb życia, zdrowa dieta oraz zwiększenie ilości wypijanej wody znacznie przyspieszają pojawienie się efektów.

Przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych ma istotne znaczenie również w przypadku osób borykających się z cellulitem, dlatego też Vela Shape jest idealnym sposobem na bezinwazyjną redukcję skórki pomarańczowej.

Działanie redukujące komórki tłuszczowe wykorzystuje się również przy zabiegach na twarz. Przy pomocy specjalnej głowicy przeznaczonej do mniejszych obszarów ciała możemy uzyskać efekty takie jak:

  • redukcja drugiego podbródka,
  • poprawa owalu twarzy,
  • zmniejszenie wiotkości skóry,
  • wygładzenie i wyszczuplenie szyi.

W niektórych przypadkach już jeden zabieg Vela Shae III wystarcza, by redukcja podbródka była zauważalna, a tym samym poprawia się ogólny wygląd i kształt twarzy. Warto zaznaczyć, że Vela Shape pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej nawet z bardzo problematycznych części ciała, które ciężko jest poprawić, stosując jedynie aktywność fizyczną. Niejednokrotnie nawet szczupłe osoby mają problemy z nadmiarem tłuszczu w miejscach jak podbródek, szyja, kolana, boczki, czy ramiona. Vela Shape uznawany jest w takich przypadkach za jeden z najskuteczniejszych i zarazem bezpiecznych sposobów na szybką poprawę wyglądu praktycznie bez wysiłku. Co ważne, zabieg jest bezbolesny, a jedyne odczucia to ciepło w miejscu prowadzenia głowicy masującej

Vella shape III na twarz​→ 30 minut – 500 zł

BOSKIE POPRAWKI
Instytut Pięknego Ciała

Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)

Godziny otwarcia

pn-pt 9:00-21:30
sob 9:00-16:00