ODCHUDZANIE

Smukła Sylwetka - PowerSlim Studio + elektrostymulacja

Rozgrzane dzięki podczerwieni w PowerSlim Studio i rozbite dzięki elektrostymulacji cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane oraz transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne. Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam, gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej.

Piękne Ciało w 2 tygodnie elektrostymulacja + maska PowerSlim Studio

Do 3 cm utraty w obwodzie ciała po jednym zabiegu i nawet do 18 cm po serii kilkunastu sesji przekonuje najbardziej sceptycznych. Na program „Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami imbirowo-cynamonowymi zakończone masażem antycellulitowym.

Aksamitna skóra – wrapping + masaż antycellulitowy w PowerSlim Studio

Zabieg rozpoczyna się kilkuminutowym rozgrzaniem całego ciała w podczerwieni, która otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Po przygotowaniu skóry nakładana jest maska cynamonowo-imbirowa, która zostaje doskonale wchłoniona, a jej oddziaływanie na skórę jest bardzo efektywne.

Drenaż limfatyczny

zabiegiem, który ma za zadanie usprawnić krążenie limfy, jak również zapobiec powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem. Działa detoksykująco, co usprawnia cały organizm. Niweluje problem obrzęków związanych z zatrzymywaniem się wody w organizmie.

Fale radiowe RF Dual Technology dla ciała

RF jest to najskuteczniejsza metoda usuwaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, ponieważ częstotliwość radiowa działa skutecznie na komórki tłuszczowe rozpuszczając je.

Peeling całego ciała

Jest to zabieg mający na celu usunięcie wierzchniej warstwy naskórka, zanieczyszczeń oraz pobudzanie procesów odnowy i regeneracji skóry. Kosmetyki stosowane do tego zabiegu zawierają drobinki np. cukru, soli, łupinek orzechów czy pestek, oraz olejki nawilżające.

Vella Shape III

Vela Shape III jest zabiegiem ujędrniająco-wyszczuplającym, który można stosować na wszystkie obszary ciała: brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki, kolana czy wszędzie tam, gdzie skóra utraciła sprężystość i naturalne napięcie, bądź we wszystkich obszarach dotkniętych cellulitem.

Liposukcja ultradźwiękowa

RF jest to wspaniała i skuteczna metoda walki z otyłością miejscową. Redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, nie należy jej traktować jako formy leczenia nadwagi.

Liposonix

Liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu – średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Liposonix eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego.

BOSKIE POPRAWKI
Instytut Pięknego Ciała

Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)

Godziny otwarcia

pn-pt 9:00-21:30
sob 9:00-16:00