ZABIEG REWITALIZACJA I ODŻYWIENIE Z WITAMINĄ C

Działanie antyoksydacyjne, rozświetlające, nawilżające i wygładzające!Najnowszy, przełomowy zabieg przeznaczony dla skór odwodnionych przesuszonych i poszarzałych, dla osób ze skórą wrażliwą i problemami naczyniowymi, trądzikiem różowatym (doskonale wycisza stany zapalne) oraz dla tych, którzy boją się bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

 

Zabieg wykonywany na kosmetykach marki IMAGE Skincare.

IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy kosmeceutyków. Założeniem twórców marki było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka. Podstawowym zadaniem preparatów IMAGE Skincare jest spłycenie zmarszczek, naprawienie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.

Podstawą zabiegu jest 30% witamina C, współdziałająca z enzymami pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliację i rozjaśnienie. Największą zaletą zabiegu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C. Zabieg ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i usprawnia mikrocyrkulację w naczyniach włosowatych. Zabieg można wykonywać naprzemiennie z mikrodermabrazją.

Jest to zabieg, który można stosować o każdej porze roku. Poprawia wygląd skóry w szybki i spektakularny sposób. Wykonany jednorazowo jest idealnym zabiegiem bankietowym. Optymalna seria obejmuje 6 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dni.

Przygotowanie do zabiegu:

  • odpowiedni strój (bielizna na zmianę lub kostium kąpielowy),
    ręcznik (możliwość skorzystania z prysznica po zabiegu)

Zabieg rewitalizacja i odżywienie z WITAMINĄ C – cennik

 


→ Zabieg twarz, dekolt, szyja, oczy  (czas trwania zabiegu 60 min.) 260 zł


→ Wszystkie stosowane produkty z linii firmy IMAGE Skincare. 


 

Zabieg można odwołać do 5h przez umówioną wizytą. Nieodwołane zabiegi uznawane są za wykonane.

BOSKIE POPRAWKI
Instytut Pięknego Ciała

Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)

Godziny otwarcia

pn-pt 9:00-21:30
sob 9:00-16:00