Liposonix

Większosć z Nas boryka się z problemem nadmiaru tłuszczu, który występuje we wszelkich kształtach, lokalizacjach i rozmiarach. Niestety godziny spędzone na siłowni i wylane litry potu nie zawsze dają pożądane efekt

Liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu – średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Liposonix eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego. Inne urządzenia do konturowania ciała mogą być ograniczone w zdolności do leczenia
pewnych obszarów i mogą wymagać kilku godzin i/lub wielu zabiegów, aby zadziałać wystarczająco. System Liposonix jest wysoce wszechstronny, umożliwiając kontrolę nad tym, w jaki sposób i gdzie dostarczana jest energia, aby uzyskać doskonałe efekty w ciągu jednej sesji zabiegowej.

Uzyskanie rzeczywistych wyników po zabiegu Liposonix jest proste, ale technologia, która to umożliwia jest wysoce zaawansowana. System Liposonix korzysta z energii ultradźwiękowej wysokiej intensywności (HIFU) na odpowiedniej głębokości powodując szybki wzrost temperatury, niszcząc docelową tkankę tłuszczową tuż pod skórą. Obszar z nadmiarem tłuszczu ulega zniszczeniu, a otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Ponieważ Liposonix koncentruje energię poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.

Działanie Liposonix HIFU:

1. Liposonix powoduje kontrolowany wzrost temperatury powyżej 56 ° C skutecznie niszcząc docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną strefą ogniskowania.

2. Makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek.

3. Zniszczone komórki i ich zawartość są naturalnie przetwarzane przez organizm i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni.

Liposonix jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny w przeciwieństwie do innych procedur redukcji tkanki tłuszczowej takiej, jak liposukcja. Pacjenci zwykle wracają do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.

Przeciwskazania
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • przepuklina na powierzchni zabiegowej
  • mniej niż 1 cm podskórnej tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu.

Liposonix – cennik

→ brzuch 1800 zl
→ talia 1200 zł
→ boczki tył 1200 zł
→ uda wew 1300 zł
→ uda zew 1300zł
→ uda tył 1300 zł
→ uda przód 1300 zł
→ uda całe 3900 zł
→ uda pachwiny 900 zł
→ bryczesy 900 zł
→ kolana 900 zł
→ pośladki 1100 zł

BOSKIE POPRAWKI
Instytut Pięknego Ciała

Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)

Godziny otwarcia

pn-pt 9:00-21:30
sob 9:00-16:00